Yeryüzü İle Konuşma Sanatı – Stephen Harrod Buhner, PDF

by Jack Sparrow
Xem Link tải cuối bài viết!!!

Stephen Harrod Buhner, Yeryüzü İle Konuşma Sanatı, e-kitap, pdf, indir, oku, çevre ve bitkisel tıp, doğa ve yerli kültürler üzerine çok sayıda eser yazmış olan Buhner, ödüllü bir yazardır. Öyle bir zaman ki, iki ayaklılar ailesi için en güncel konulardan biri kutsal olanla yeniden tanışıklığa geçmek iken, Stephen Harrod Buhner’in kitabı bu yolculuğu anlamamız için mükemmel bir fırsat sunuyor. Kitap boyunca paylaştığı kendi derinleşme süreci ile birlikte insanlığın kutsalı arayışının doğası üzerine yürüttüğü fikirler, bütünlük ve kutsallığı arayanlara ciddi anlamda yaran dokunabilecek mahiyette.

Bu kitabın amacı kılavuz bir bilgi kaynağı olmaktır. İçinde yer alan reçeteler, yaklaşımlar ve teknikler, yalnızca birer destekleyicidir; asla uzman tıp alanındaki herhangi bir tedavinin yerini tutması amacıyla yazılmamıştır. Dolayısıyla da ciddi bir hastalık, nitelikli bir uzmana danışılmaksızın bu vasıtalarla tedavi edilmemelidir.

“İnsanın dünyayı deneyimlediği öyle bir boyut vardır ki, orada bitkiler insanlarla konuşabilir, insanlar da bitkilerle. Bu boyut, insanlığın bu yerküre üzerindeki tarihi boyunca çoğu zaman kullandığı bir alandır. Oysaki günümüz dünyasında, söz konusu yaşam biçimi şehirlerin arka sokaklarına, en fakir mahallelerine terk edilmiş durumda.”

Yeryüzü İle Konuşma Sanatı PDF

Dosya Boyutu 8 MB

Download 1 Download 2
Tham khảo thêm ngay  Az Çabayla Çok Başarı (Chin-Ning Chu) pdf indir, e-kitap

Sách liên quan nên xem

Leave a Comment