Az Çabayla Çok Başarı (Chin-Ning Chu) pdf indir, e-kitap

by Jack Sparrow
Xem Link tải cuối bài viết!!!

Az Çabayla Çok Başarı, Chin-Ning Chu, pdf, indir, e-kitap, oku, 1947 doğumlu Çin asıllı ABD’li yazar Chu, Asya Pazarlama Danışmanlığı Şirketi’nin başkanıdır. Aynı zamanda Chin-Ning Chu, Stratejik Eğitim
Enstitüsü’nünde de başkanlık görevini yürütmektedir. Chin-Ning Chu 1996 yılında uluslararası Dünya Kadınları Örgütü tarafından “Yılın Kadını” seçilmiştir.

“İnsan yüceliğinin tohumlarını sulamak için, Chin-Ning bize az çabayla çok başarılı olmayı öğreten Yağmurcu’yu çağırdı.”

Çince’de “meşgul” sözcüğü iki parçadan oluşur. Bir parça insan kalbini, ötekisi ise ölümü simgeler. Çıkarsanabilecek anlam, insan aşırı meşgul olunca kalbinin öleceğidir. Yine de bugün toplumumuzda herkes meşguliyetin erdemini yüceltiyor. İnsanlar size “Meşgul müsün?” diye sorduklarında “Evet, öyle meşgulüm ki; sohbet etmeye zamanım yok,” diye yanıtlamanız çok olasıdır. Doğru olsa bile asla “Hayır, yapacak hiçbir işim yok,” demezsiniz. Biz başarıyı meşguliyetle birleştiririz; sadece yeterince başarılı- olmayan insanlar meşgul değildir. Gerçekte, çok meşgul olan ama hiçbir yere varamayan sayısız insan görürüz. “Meşguliyet” her zaman bir erdem değildir; çoğu kez kalbin gözardı edildiği anlamına gelir.

Az Çabayla Çok Başarı PDF

Dosya Boyutu 2 MB

Download 1 Download 2
Tham khảo thêm ngay  Tony Buzan Aklını En İyi Şekilde Kullan Pdf İndir e kitap

Sách liên quan nên xem

Leave a Comment